Firma

Firma TIMEX S.A. jest wyłącznym przedstawicielem firmy SANTI na Polskę. 

Firma TIMEX SA specjalizuje się od lat w imporcie i naprawach naczep i autocystern do przewozu paliw. Jest wiodącym przedstawicielem marki IVECO w Polsce. W 2021 zapoczątkowano działalność w zakresie sprzedaży i serwisu naczep ze zbiornikami do przewozu skroplonych gazów technicznych oraz LNG oraz naczep i autocystern marki SANTI.

Na początku lat 60-tych ubiegłego wieku firma SANTI wyprodukowała pierwszy zbiornik ze stali nierdzewnej, montowany na ciężarówce do zbierania i transportu świeżego mleka.

W kolejnych latach, w wyniku inwestycji w urządzenia i technologie produkcji, firma SANTI uzyskała niezbędne certyfikaty (ATP, ADR, ECE 111, SCC, CSC, MOCA) celem dostosowania swojej oferty do wymagań rynku. Dzięki temu firma jest w stanie zaprojektować i wyprodukować zbiorniki przystosowane do transportu wszelkiego rodzaju płynów spożywczych i niespożywczych, dla transportu produktów przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i przetwórczego.

Posiadamy Europejski Certyfikat Zgodności (C.O.C.) który umożliwia nam rejestrację wszystkich pojazdów SANTI we wszystkich krajach Wspólnoty Europejskiej.

Jesteśmy zaufanym partnerem największych międzynarodowych flot, również dzięki współpracy z najważniejszymi producentami płynów spożywczych i niespożywczych.

Employees
from 9.000 up to 32.000 litres

sadasd
asdasda asd asd asd asasdasd asd asd